Меню
Спа-отель Villa Smetana
Отправить заявку

Отзывы

Ainur Akhmetova 28.07.2022
Мы отдыхали этим летом всей семьей в данном отеле (в трёхместном номере №214 с балконом). Отель оставил только самые прекрасные впечатления! Ну, просто 10 из 10. Во-первых, очень чисто, уютно и комфортно. Во-вторых, расположение отеля находится в живописном месте не далеко от самой Коллонады. Кроме того, приятное впечатление оставил персонал отеля - очень приветливый и отзывчивый. Еда в отеле была разнообразной и вкусной. Что касается лечебных процедур, то мы остались очень довольны профессионализмом и вежливостью мед. персонала. Так что, всем советую посетить и отдохнуть в данном Отеле!
Jan 12.08.2020
Děkuji za krásný týdenní pobyt ve známých světových lázní umocněný příjemným pobytem ve Vašem hotelu, kde jsme se setkávali s usměvavým a ochotným personálem. Služby poskytujete ve vysoké kvalitě, ať už se jedná o stravování, ubytování, čistotu tak i o léčebné procedury. U nás panuje naprostá spokojenost a Všem doporučuji navštívit tento lázeňský hotel. Jan a Eliška.
Valérie Vostřáková 21.07.2020
Pohádkové krasný pobyt. Nádherný hotel i prostředí. Odpovědný, hodně důkladný a zároveň citlivý přistup paní Doktorky i vrchní sestry, výborné sestřičky. Jídlo a servis v restauraci luxusní, bohaty výběr, sněhové bíle prostírání vždy čisté a načančané. Obsluha milá a vstřícná, obzvlášť vrchní Jan, vždy u jídla vytvoří příjemnou atmosféru. Chci moc poděkovat všemu personálu, co se o nás tak nádherně staral, od recepčních, sestřiček, pokojských po pana údržbáře, a obzvlášť zástupkyni ředitele paní Barboře Sváškové, za ochotu. vstřícnost a milý přistup. Doporučuji všem, a my se těšíme na další pobyty. :) :) :)