Меню
Спа-отель Villa Smetana
Отправить заявку

Курортный отель «Villa Smetana»

Карловы Вары
Об отеле
Спа-отель Villa Smetana (ранее Отель Smetana Vyšehrad) расположен в одном из самых красивых центральных районов Карловых Вар, в старейшем жилом районе Вестенда. Соединение исторических зданий в стиле модерн (Villa Strunz - 1900 и Villa Waldert - 1901) позволило создать полноценный курортный отель категории 4 *, предлагающий комплексное санаторно-курортное лечение под контролем Министерства здравоохранения Чешской Республики.

Отель расположен посреди красивого зеленого сада, который усиливает эффект санаторно-курортного лечения и предлагает клиентам спокойное место для активного отдыха.

Большим преимуществом отеля является 20 парковочных мест прямо на территории отеля. Богато оборудованный оздоровительный центр с бассейном - основа для создания сезонных и тематических пакетов, из которых обязательно выберет даже самый требовательный клиент.

Квалифицированный персонал - основа семейной атмосферы, которой издавна славится отель.

Недавно отремонтированный ресторан предлагает богатый выбор не только диетического питания с индивидуальным подходом к различным пожеланиям клиентов.
ОДНОМЕСТНЫЙ НОМЕР

ОДНОМЕСТНЫЙ НОМЕР

ДВУХМЕСТНЫЙ НОМЕР

ДВУХМЕСТНЫЙ НОМЕР

ДВУХМЕСТНЫЙ НОМЕР С БАЛКОНОМ

ДВУХМЕСТНЫЙ НОМЕР С БАЛКОНОМ

Услуги
Бассейн
Велнес центр
Wi-Fi подключение

Рестораны и бары

Jan

12/08/2020

Děkuji za krásný týdenní pobyt ve známých světových lázní umocněný příjemným pobytem ve Vašem hotelu, kde jsme se setkávali s usměvavým a ochotným personálem. Služby poskytujete ve vysoké kvalitě, ať už se jedná o stravování, ubytování, čistotu tak i o léčebné procedury. U nás panuje naprostá spokojenost a Všem doporučuji navštívit tento lázeňský hotel. Jan a Eliška.
Pohádkové krasný pobyt. Nádherný hotel i prostředí. Odpovědný, hodně důkladný a zároveň citlivý přistup paní Doktorky i vrchní sestry, výborné sestřičky. Jídlo a servis v restauraci luxusní, bohaty výběr, sněhové bíle prostírání vždy čisté a načančané. Obsluha milá a vstřícná, obzvlášť vrchní Jan, vždy u jídla vytvoří příjemnou atmosféru. Chci moc poděkovat všemu personálu, co se o nás tak nádherně staral, od recepčních, sestřiček, pokojských po pana údržbáře, a obzvlášť zástupkyni ředitele paní Barboře Sváškové, za ochotu. vstřícnost a milý přistup. Doporučuji všem, a my se těšíme na další pobyty. :) :) :)

Štěpán

17/06/2020

Ocenili jsme možnost plavání v bazénu brzy ráno před snídaní, hotelové wellness a krásný pokoj s balkónem. Děkujeme vždy usměvavému a ochotnému personálu za jejich vynikající péči! Celý pobyt byl velmi příjemný a rádi se k vám vrátíme. Štěpán & Julie