Nabídka

Recenze

Lucie 12.05.2022
Při příjezdu Vás překvapí nádherná vilová čtvrť kousek od kolonády. Při vstupu do této nádherné prvorepublikové vily Vás vítá profesionální personál. Úžasný přístup personálu, krásné pokoje , výborná kuchyně a nádherné velness centrum. Nemám co vytknout. Moc děkuji a určitě se k Vám vrátím s mou drahou polovičkou.
Martina P. 07.05.2022
Děkujeme za krásný pobyt, který jsme u vás prožili. Výborné snídaně, pěkný pokoj s perfektní čistotou, ochotný a milý personál. Manžel si užil skvělou masáž a já tělový peeling se zábalem - nádhera! A moc se nám také líbilo dát si kávu po snídani venku na sluníčku. Prostě vše bylo na jedničku! Určitě se k vám rádi brzy vrátíme.
Jan 12.08.2020
Děkuji za krásný týdenní pobyt ve známých světových lázní umocněný příjemným pobytem ve Vašem hotelu, kde jsme se setkávali s usměvavým a ochotným personálem. Služby poskytujete ve vysoké kvalitě, ať už se jedná o stravování, ubytování, čistotu tak i o léčebné procedury. U nás panuje naprostá spokojenost a Všem doporučuji navštívit tento lázeňský hotel. Jan a Eliška.