Menü
Das Kurhotel Villa Smetana
Anfrage senden

Bewertungen

Jiri 19.11.2022
Das Hotel liegt optimal - nicht auf der Promenade, aber auch nicht zu weit von ihr. Alles ist sehr gut organisiert, das Personal kompetent und jederzeit hilfsbereit. Die Küche ist ausgezeichnet: Sehr große Auswahl, abwechslungsreich, Obst und Gemüse immer frisch, die Speisen bestens zubereitet. Die Heilbehandlung wird nach einer gründlichen Eingangsuntersuchung sorgfältig ausgewählt. Insgesamt wurden meine Erwartungen deutlich übertroffen.
Jan 12.08.2020
Děkuji za krásný týdenní pobyt ve známých světových lázní umocněný příjemným pobytem ve Vašem hotelu, kde jsme se setkávali s usměvavým a ochotným personálem. Služby poskytujete ve vysoké kvalitě, ať už se jedná o stravování, ubytování, čistotu tak i o léčebné procedury. U nás panuje naprostá spokojenost a Všem doporučuji navštívit tento lázeňský hotel. Jan a Eliška.
Valérie Vostřáková 21.07.2020
Pohádkové krasný pobyt. Nádherný hotel i prostředí. Odpovědný, hodně důkladný a zároveň citlivý přistup paní Doktorky i vrchní sestry, výborné sestřičky. Jídlo a servis v restauraci luxusní, bohaty výběr, sněhové bíle prostírání vždy čisté a načančané. Obsluha milá a vstřícná, obzvlášť vrchní Jan, vždy u jídla vytvoří příjemnou atmosféru. Chci moc poděkovat všemu personálu, co se o nás tak nádherně staral, od recepčních, sestřiček, pokojských po pana údržbáře, a obzvlášť zástupkyni ředitele paní Barboře Sváškové, za ochotu. vstřícnost a milý přistup. Doporučuji všem, a my se těšíme na další pobyty. :) :) :)